Nalepki na szyby pojazdów NE-720

- to doskonałe rozwiązanie do druku numerów rejestracyjnych na nalepkach kontrolnych na szyby pojazdów, zdecydowanie redukującym koszty i czas, podnoszącym komfort pracy oraz obsługi klienta.

Zgodne z Rozporządzeniem Ministra Transportu i Budownictwa z dnia 20 kwietnia 2006 r. w sprawie rejestracji i oznaczania pojazdów oraz Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury i Budownictwa z dnia 11 grudnia 2017 r.

Jest to system opracowany przez firmę Online sp. z o.o. przy współudziale OKI Polska, zawierający oprogramowanie służące do edycji i zarządzania wydrukami oraz drukarkę dostosowaną do specjalnego nośnika, jakim są nalepki kontrolne używane w Wydziałach Komunikacji.

Oferowana w zestawie drukarka laserowa w ciągu godziny może zadrukować 250 nalepek, a automatyczny podajnik pozwala na załadowanie jednorazowo 60 szt.

Koszt rozwiązania odpowiada kwocie jaką należałoby zapłacić za wydrukowanie ok. 4000 nalepek korzystając z usług zewnętrznych, a koszt jednostkowy zadruku wynosi poniżej 1 grosza za sztukę. Materiały eksploatacyjne dostarczane ze sprzętem wystarczą na przeszło 50 000 wydruków numerów rejestracyjnych.

Dodatkowym atutem jest możliwość szybkiego otrzymania nalepek z dowolnymi numerami, także duplikatów i numerów specjalnych (np. C0 ROMEK).

Cena pakietu obejmuje instalację, konfigurację oraz przeszkolenie z obsługi w miejscu pracy.

Oprogramowanie umożliwia monitorowanie i zarządzanie drukowaniem i użytkownikami oraz pozwala na generowanie zarówno serii jak i pojedynczych numerów rejestracyjnych pojazdów. Zestaw posiada dwu letnią gwarancję (z możliwością rozszerzenia do 3 lat, także w miejscu pracy) na sprzęt.

Rozwiązanie dedykowane jest pod system Windows XP, 7, 8 oraz 10.